ДОНБАСС

У самопроголошеній "Луганській народній республіці" з минулого тижня почали видавати свої свідоцтва про народження.

Батькам новонароджених дітей на Луганщині відтепер вручають свідоцтва "республіканського зразку" з гербом та печаткою так званої "ЛНР", повідомляє позаштатний кореспондент BBC Україна.

Перші свідоцтва "ЛНР" виписали немовлятам, які народилися тиждень тому. Свідоцтво №1 отримали батьки Олександра Ш., свідоцтво №2 - батьки Марії П.

Вручала їх у міському пологовому будинку "міністр освіти, науки, культури та релігії ЛНР" Леся Лаптєва. Немовлят так званий "міністр" визнала "громадянами ЛНР" та висловила бажання видавати побільше таких свідоцтв.

Подарунки чи державна допомога

Разом зі свідоцтвами батьки отримали подарунки від "уряду ЛНР": кілька упаковок памперсів та дитячих харчових сумішей, пляшечки для води та молока, а також кількасот українських гривень.

Свідоцтво про народження від "ЛНР"

Документ не дає право на отримання державної допомоги по народженню

Видавши власні свідоцтва, "ЛНР" залишила батьків та їхніх немовлят без грошової допомоги при народженні дитини, яка надається з державного бюджету України.

Її розмір в країні зараз складає більше сорока тисяч гривень, але нові "документи" про народження право на таку допомогу не надають, говорить луганський адвокат Ігор Чудовський.

Як отримати українські свідоцтва

"Щоб отримати справжнє свідоцтво про народження, батькам доведеться у майбутньому звертатися до суду, або зараз взяти в пологовому будинку довідку про народження дитини, та відіслати її поштою до Києва у міністерство юстиції. Там визначать місцеве відділення юстиції, де можна буде отримати свідоцтво про народження громадянина України", - розповідає Ігор Чудовський.

Свідоцтво про народження від "ЛНР"

Свідоцтво про народження від "ЛНР" за порядковим номером 2

За словами адвоката, "ЛНР" не визнана жодною державою, крім також невизнаної Північної Осетії. Отже "республіка" не має права видавати жодних документів, бо вони недійсні.

Тим часом в "ЛНР" почали видавати також і власні свідоцтва про шлюб. Такі документі отримали вже принаймні дві пари молодят.

Информация по темам: ЛНР, свидетельство

245
комментарии powered by Disqus

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Останні новини

16:54

На следующей неделе Мариуполь загудит

16:31

Какие товары выгодно возить в «ЛНР»

16:10

На Луганщине взорвали еще один мост

15:51

Жителя Славянского района приговорили к пожизненному заключению

15:30

У нас думают, что Захарченко - тупая пешка. Но это не совсем так - Тымчук

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Комментарии:», все права защищены

Система Orphus