ДОНБАСС

Арешт мера Луганська може стати відправною точкою для того, щоб правоохоронці нарешті затримати Олександра Єфремова. Або дали йому втекти

Політична імперія Єфремова почала сипатися, пише "Деловая столица".

Бійці батальйону "Айдар" заарештували мера Луганська Сергія Кравченка за підтримку сепаратистів. Раніше, за тими ж мотивами був затриманий мер Стаханова Борисов. По суті цих двох персонажів вистачить для того, щоб отримати всі можливі свідчення про тіньову економічну та політичну діяльність керівника парламентської фракції Партії регіонів. Так, Кравченко став мером виключно завдяки старанням Єфремова. Щодо Борисова, то мер Стаханова змушений був публічно зректись свого "патрона" Шахова і перейти під знамена Єфремова. 

Що вони можуть розповісти? Перш за все про те, як Єфремов підтримував сепаратистів. Частково, Борисов уже розповів на камеру про те, як Єфремов співпрацював з сепаратистами. Тепер справа за Кравченком.

Головне питання, як довго СБУ буде вести розслідування і чи не дадуть Єфремову втекти в Росію. Ми вже писали про те, що Петро Порошенко є прихильником "видавлювання ворогів" з політики, а не жорсткої люстрації. Він, навчений досвідом Януковича, вважає, що посадки опонентів (навіть, якщо вони явні злочинці) - це неправильний шлях. Він виступає за "еволюційний шлях", коли одні втікають за кордон, а інші випадають з політичних процесів. Тому, не виключено, що насправді, зараз Єфремову уже в відкрито пояснюють, що пора втікати. Тим більше, що майно своє він давно розпродав.

фото:argumentua.com

Информация по темам: Кравченко, Ефремов

37916
комментарии powered by Disqus

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Останні новини

17:38

Житель Луганщины помог мошеннику разблокировать банковскую карточку

17:16

Один из подорвавшихся на растяжке бойцов был родом из Донецка

16:57

Жители поселка на Луганщине опасаются обстрела снайперов

16:31

В «Ощадбанке» пояснили, когда переселенцам приходить на идентификацию

16:16

«Ощадбанк» открывает мобильные отделения для ускорения идентификации переселенцев

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Комментарии:», все права защищены

Система Orphus