ДОНБАСС

Як бути вагітним жінкам - переселенцям з Донбасу

0

Як бути вагітним жінкам - переселенцям з Донбасу

На новому місці переселенці звертаються до міграційної служби та управлінь праці і соціального захисту.

Насамперед, приходять ті люди, які приїхали з дітьми, особливо маленькими, вагітні жінки, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, і загалом ті, хто має право на отримання тих чи інших видів державної соціальної допомоги. 

– Після того, як людина звертається до місцевого управління (праці та соціального захисту населення. – Авт.), з нею проводиться співбесіда, по можливості забираються копії необхідних документів. Далі робиться запит до наших колег у Донецькій та Луганській областях, – розповідає механізм отримання допомоги перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко. – Ще є можливість скористатися електронною справою, яка зберігається у сховищі Міністерства соціальної політики України. Після отримання необхідних довідок людина отримує допомогу. 

Вагітним жінкам ніяких запитів робити не потрібно, окрім лікарської довідки. Ті жінки, які народили на території Харківської області, маючи лише довідку про народження дитини, можуть без проблем отримати відповідну допомогу.

Не складе труднощів для переселенців і оформлення чи поновлення втрачених паспортів, запевняють у Державній міграційній службі. Усі її територіальні підрозділи готові приймати переселенців.

– Кожний район приймає таких громадян в особливому порядку, – пояснює заступник начальника Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області – начальник управління паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб Олена Чирик. – Там нема черг, людям допомагають безкоштовно оформити пакет документів. Ці папери – під особливим контролем. 
Загалом же строки оформлення втраченого паспорта, наприклад, складають до двох місяців.

У Регіональному штабі підтверджують, що без взаємодії з волонтерами та міжнародними організаціями було б важко. Від доброчинців із Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України переселенці отримали фінансову допомогу на 27 тис. грн, матеріальну – на 302 тис. грн. А Місія ООН у справах біженців на 131 тис. грн закупила продукти та гігієнічні засоби і роздаватиме їх переселенцям.

ДжерелоСлобідський край                  

Джерело фото: shutterstock.com 

Информация по темам: беременная, переселенец, АТО

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:15

Прокуратура добилась отмены оправдательного приговора суда для «экс-министра «ЛНР»

16:56

У губернатора отчитались об инвентаризации водоемов Луганщины

16:34

Русский язык на ВНО «занял место» рядом с польским и венгерским

16:12

Кабмин изменил порядок по временному жилью. Какие документы понадобятся переселенцам

15:52

Пьяный «днр-овец» устроил наблюдателям ОБСЕ шоу экстремального вождения

Архив

donbass.comments.ua

block2

donbass.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus