ДОНБАСС

Владимир Литвин в Северодонецке: Пока страной управляет олигархия…

0

Відбувся візит Володимира Литвина до Сєверодонецька

Голова Народної Партії Володимир Литвин 7 травня перебував у місті Сєвєродонецьку Луганської області з робочим візитом. У аеропорту його зустрічали хлібом-сіллю міський голова Володимир Грицишин, представники громадськості та голова Луганської обласної організації Народної Партії Василь Надрага. Почав свій візит Володимир Михайлович з відвідування святих місць Сєвєродонецька, потім побував на виробничому об’єднанні «Склопластик», зустрівся також з представниками ВАТ «Азот».

Під час бесіди керівництво і працівники підприємства повідомили, що найболючішою проблемою для них є повернення ПДВ. А хіміків з "Азоту" найбільше хвилює питання ціни на газ. Вивчаючи соціально-економічну та політичну ситуацію в одному з міст на Луганщині, яке не зважаючи на численні проблеми, все ж не є у занепаді, голова Народної Партії взяв на себе відповідальність сприяти подальшому розвитку Сєвєродонецька.

Далі Володимир Михайлович зустрівся з однопартійцями в міському Палаці культури, де були присутні також представники освітян, медиків та інвалідів-чорнобильців. Майже півтисячний зал тепло прийняв лідера Народної Партії. Представники інтелігенції Сєверодонецька ставили багато запитань Володимиру Михайловичу, радилися з ним. На всі питання учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді.

На прес-конференції Володимир Литвин також зауважив, що головна проблема українських парламентарів цього дня полягає у тому, що кожен з народних депутатів позбавлений можливості самостійно приймати рішення, без погляду у бік лідера або верхівки тієї сили, членом якої він є. На його переконання той, хто пройшов до Верховної Ради за партійними списками, повинен дотримуватися партійної дисципліни и бути частиною моноліту. Але така система призводить до неспроможності вести плідну діяльність, тому що дві головні за кількістю сили - провласні і опозиція - ніколи не зможуть порозумітися, вважає Володимир Литвин. Доки країною керує олігархія, про плідну працю заради людей, заради країни не йдеться, а прагнення до створення парламентської республіки тільки ще більше ускладнить ситуацію, тому що парламент буде обирати нового президента, якщо не кожної сесії, то кожного рок, вважає Володимир Михайлович.

Цього ж дня В.М. Литвин обговорив з міським головою В. О. Грицишиним найбільш гострі проблеми міста і можливості їх вирішення.

У Сєверодонецькому Льодовому Палаці відбулося урочисте свято на честь 63-ї річниці Великої Перемоги, на яке прийшло три з половиною тисячі мешканців міста і сусідніх населених пунктів - ветерани Великої Вітчизняної війни, представники підприємств, лікарі, педагоги, працівники культури, громадських організацій, молодь. Звернення Володимира Литвина до ветеранів кілька разів переривалося вдячними оплесками. Окрім слів вітання до героїв, яких Володимир Михайлович назвав батьками, він наголосив, що ніколи не погодиться з тим, день 9 Травня називали якось інакше - День примирення, День скорботи тощо. «Це свято повинне завжди залишатися Днем Великої Перемоги. Пам`ять - це те, на чому тримається життя, без минулого не може бути майбутнього», - сказав Володимир Литвин.

Володимир Литвин разом із мером Сєверодонецька вручили ветеранам війни квіти і пам`ятні подарунки. Після урочистої церемонії лідер Народної Партії вшанував пам`ять загиблих воїнів біля меморіалу, де відбулося покладання вінків.

Новости партнеров

Loading...

Последние новости

18:00

Как растут цены на Донетчине

17:35

На Донбассе прогнозируют морозы до -8

17:16

В Марковском районе спасатели помогли водителю автотягача, вылетевшего с дороги

16:57

СБУ и прокуратура в ходе «облав» на Донетчине изъяли контрафакта на 3 млн. грн.

16:36

Назвали мощность взрывного устройства, сработавшего возле «Лугансктепловоза»

Архив

donbass.comments.ua

block2

donbass.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus