У Донецькій області в СІЗО спалахнула епідемія кору

Медики вже виїхали в ізолятор для проведення вакцинації

В дев'яти камерах Бахмутського СІЗО №6 оголошено карантин через виявлення кору в ув'язнених. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив правозахисник Павло Лисянський.

"Ті, хто звернувся, були стурбовані ненаданням медичної допомоги підслідним, у яких діагностували кір, а також повідомили, що одного з підслідних з виявленою симптоматикою продовжують утримувати в одній камері з іншими підслідними (здоровими)", - йдеться в повідомленні.

За словами Лисянського, близько опівночі він прибув до СІЗО, уточнив інформацію про осіб, у яких виявили симптоми кору. Після чого він відвідав ув'язнених, у яких виявили симптоми вірусу, з'ясував, як надавалася медична допомога, проводилася вакцинація від кору.

"Вакцинація не проводилася, на даний момент, за інформацією медиків з СІЗО, карантин оголошений у 9 камерах, за останні три дні симптоми кору виявили у 4 підслідних, джерело вірусу не виявлено", - додав він.

Зазначається, що в СІЗО виїхала бригада медиків для вакцинації. Всі профільні служби включилися для локалізації даної проблеми.

Нагадаємо, в Бахмутському СІЗО №6 містяться декілька підозрюваних в участі в діяльності терористичної організації "ЛНР".
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.