На Луганщині хочуть побудувати ж/д гілку для підвезення вугілля на місцеву ТЕС

Місце спорудження ділянки має бути максимально придатним

Влада Луганщини розробила проект будівництва відрізку залізничного шляху, який дозволить возити вугілля на Луганську ТЕС з українських шахт. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

"З'єднання даних гілок ("Куп'янськ-Вузловий-Попасна" і "Лантратовка-Кондрашевська-Нова, - прим. авт.) дозволить транспортувати вугілля на Луганську ТЕС з шахт, розташованих на території України, що позитивно вплине на енергетичну безпеку області", - розповів голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький.

Зазначається, що будівництво залізничної колії приєднає п'ять аграрних районів області до всеукраїнської мережі залізниць і зменшить логістичні витрати сільськогосподарських підприємств Луганщини на транспортування зібраного врожаю.

У відомстві підкреслюють, що місце будівництва нової ділянки залізниці повинно бути максимально придатним для відповідних робіт, а саме не мати природних перешкод і приватних землеволодінь.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Луганської ТЕС перевели з споживання вугілля на газ. Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що запасів сировини на станції залишалося всього на чотири дні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.