Мешканці Донецької області можуть не отримувати паперові квитанції за світло

Передати показання і заплатити за послугу можна за допомогою гаджетів

Экоорієнтовані жителі Донецької області можуть відмовитися від отримання паперової платіжки, для цього постачальник послуг створив всі умови. Про це повідомляє прес-служба компанії "Донецькі енергетичні послуги".

"Клієнта не повинна відволікати від його справ необхідність передавати показання лічильника або платити за електроенергію, все це можна зробити за допомогою смартфона або комп'ютера вдома, або, наприклад, в транспорті", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що багато жителів Донецької області відмовляються від паперу, турбуючись про довкілля. З цієї причини постачальник "Донецькі енергетичні послуги" надав клієнтам можливість вибору. Відмовитися від паперової платіжки або отримувати роздруківки і далі можна в особистому акаунті на сайті компанії. Змінити своє рішення можна в розділі "Нарахування і платежі".

Компанія "Донецькі енергетичні послуги" підготувала цілий набір дистанційних каналів зв'язку, які допоможуть розібратися з нарахуваннями в будь-який час:

- Особистий кабінет дозволяє побачити свої нарахування, внести показання лічильника, сформувати рахунок і вибрати варіант оплати, без комісії;

- на сторінці "Донецьких енергетичних послуг" в Facebook можна отримати дані, відправивши особисте повідомлення з зазначенням особового рахунку;

- за телефонами контакт-центру (067) 652 60 00 і (0629) 52 60 00;

- у касах банків (ПриватБанк, Ощадбанк, ПУМБ, Банк "Фамільний").

Нагадаємо, з 2019 року українці почали отримувати платіжки від нових постачальників електроенергії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.