Програмістів Донбасу запрошують на IT-конференцію в Дніпро

На конференції буде представлений потужний склад доповідачів

В Україні в Дніпрі мешканців Донецької області запрошують на конференцію IT "ITEM Dnipro Global 2019 року". Захід відбудеться 3 листопада 2019 року, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як зазначається, це буде масштабна IT конференція для мешканців сходу.

"За час існування спікерами були ITEM експерти з компаній-гігантів: Google, Facebook, Pinterest, Siemens, Microsoft, Oracle, Lenovо, Spotify, GitHub, Skype, Стенфордського університету та інших університетів (з більш, ніж 20 країн світу). В цьому році конференція не стане винятком і представить потужний склад доповідачів", - йдеться в повідомленні.

Програмісти, які захочуть відвідати конференцію, зможуть прослухати теми по СЕО, СОО, СFO, теми від Head / VP of Growth компаній і від Business Development менеджерів.

"Коли бізнес досягає певної точки зростання, він шукає додаткові опції, щоб отримати більше прибутку. Business Growth розповість саме про стратегії розвитку бізнесу через продаж value-added послуг", - пояснили в прес-службі.

Також пройдуть лекції для Sales-менеджерів, People Management і для PM, CEO, HR-менеджерів, Start-up компаній. Також можна буде дізнатися про компанії, які є успішними, сформувалися свідомо і будують концепцію свого розвитку.

Конференція відбудеться за адресою: КЦ "Менора" (р. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26).

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що США на Донбасі займуться створенням робочих місць.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.