Шахов відстоює інтереси жителів Прикарпаття

Парламентська група нардепа Сергія Шахова «Довіра» виділяє з держбюджету 70 млн на біатлонний стадіон у Яремче

Після голосування за зміни в держбюджеті-2020, нардепи з "цукрової" команди народного депутата Сергія Шахова остаточно можуть втратити підтримку жителів Луганщини.

Парламентська група "Довіра", в яку входить Сергій Шахов і його "цукрова команда", не захистила від скорочення фінансування програм будівництва, медицини та соціальної сфери для Луганської області, і своїх виборців, але проголосувала за виділення міській раді Яремче в Івано-Франківській області 70 млн грн на будівництво спортивного комплексу для біатлону.

Причому, самі зміни в державний бюджет подавалися, як комплекс невідкладних заходів для збільшення фінансування захисту населення від пандемії коронавіруса, але в підсумку нардепи зменшили на 2 млрд грн фонд боротьби з COVID-19, знайшовши гроші на створення чергового гірськолижного курорту в Карпатах поруч із модним Буковелем під виглядом біатлонного комплексу.

"Субвенція з державного бюджету міському бюджету м Яремче (для Поляницької сільської ради) на будівництво сучасного біатлонного комплексу в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області", - сказано в документі держбюджету.

Особисто Сергій Шахов, а також Сергій Вельможний, не були і не голосували на позачерговому засіданні парламенту 13 квітня, але, як видно за результатами голосування, вся група "Довіра", включно з помічником Шахова нардепом Олександром Суховим, одноголосно погодилася виділити фінансування на сумнівне будівництво лижного комплексу на Західній Україні на 70 млн в умовах глибокої економічної кризи і пандемії коронавіруса.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.