Втричі більше: на Донбасі відпочиваючі заплатили туристичний збір

В область туристи "привезли" на 1,4 мільйонів гривень більше

В Донецькій області надходження від туристичного збору зросли в три рази. Такі дані наведені за останні 10 місяців 2019 року, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, всього відпочиваючі на Донбасі заплатили 2,3 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,4 мільйона гривень більше, ніж було зафіксовано за аналогічний період 2018 року.

В прес-службі підкреслюють, що влітку користувалися попитом регіони, де розташовані курорти Азовського моря. Завдяки цьому бюджет Мангушського району збільшився на 715 тисяч гривень. В Слов'янську, Лимані та Слов'янському районі відпочивали ті, хто любить проводити свій час в лісі. Такі мандрівники залишили в цих місцях більше 683 тисяч гривень туристичного збору.

При цьому, додається, що в цьому році змінилися вимоги щодо сплати туристичного збору. Так, вартість проживання замінили на кількість діб тимчасового розміщення. Ще визначили поняття внутрішнього (0,5% збору) і в'їзного туризму (5% збору).

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Краматорську показують мозаїку з нефарбованої яєчної шкаралупи.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.