Найближчим часом на Донбасі з'явиться почесне консульство Латвії

Консульство планують створити у Слов'янську

В Україні в Донецькій області може з'явитися почесне консульство Латвійської Республіки. З литовської сторони вже навіть погодили кандидатур на посаду почесного консула в Донецькій області, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації в соцмережі Facebook.

Як зазначається, консульство Латвії на Донбасі можуть створити вже найближчим часом.

"Почесне консульство в Донецькій області стане пунктом координації реалізації спільних проектів - освітніх, медичних, гуманітарних тощо. Консульство дозволить також поглибити культурний обмін між нашими країнами і стане дуже гарним доповненням до тих відносин, які вже сформувалися", - заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

Посол Латвії також додав, що налагоджувати тісні зв'язки між містами Латвії та Донецької області дуже важливо. Консульство планують створити в Слов'янську.

"Я вірю, що рано чи пізно Донецька область знову об'єднається. Зараз ми почнемо роботу на території, підконтрольній легітимної української влади. З боку Латвії процедури узгодження вже завершені, ми починаємо передавати документи українській стороні. Фактично, питання створення консульства знаходиться на завершальному етапі", - підкреслив він.

Вже відомо, що одним з кандидатом на посаду почесного посла Латвії на Донбасі є Олександр Павенко. З 2014-го року він надає в Слов'янську допомогу родинам військово-політичної обстановки (ВПО), співпрацює з урядом Латвії.

"Остаточно ім'я консула буде оголошено після узгодження з української сторони", - пояснили в прес-службі адміністрації.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що у прифронтові лікарні Луганщини доставили сучасне обладнання.

Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.