Окупанти зірвали розведення сил і засобів у Донецькій області, - ООС

Ворог в черговий раз порушив міжнародні домовленості

На Донбасі зірвалося розведення сил і засобів в районі населених пунктів Богданівка і Петровського. Ще вранці українська сторона заявляла про те, що рівно о 12:00 готова розпочати процес розведення військ, передає прес-служба Операції об'єднаних сил (ООС) у соцмережі Facebook.

Як зазначається, від окупантів підтвердження про готовність до розведення не надійшло. Таким чином ворог зірвав розведення сил.

Варто відзначити, що українська сторона випустила білу ракету. У відповідь, окупанти повинні були зробити теж саме. Тоді вони б підтвердили згоду на розведення військ. Але цього не сталося.

В прес-службі підкреслюють, що ворог також в черговий раз порушив міжнародні домовленості.

Про те, що українська сторона повністю готова до розведення сил, вчора, 7 листопада, було оповіщено Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Повідомлення було передано через Міністерство закордонних справ (МЗС).

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що стрілянина посилилася, є нові втрати і нове розведення сил і коштів.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.