В ОРДЛО окупанти розставляють додаткові мінно-вибухові загородження

Ворог мінує ділянки і за межами встановлених позицій

В окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) окупанти вдосконалять фортифікаційне обладнання передових позицій з'єднань та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ). Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Як зазначається, облаштування позицій і інших інженерних об'єктів проводять в авральному порядку. Окупанти також приводять ці позиції для зручного використання взимку та в холодну пору року.

Українська розвідка встановила, що ворог розставляє додаткові мінно-вибухові загородження. При цьому, вони використовують заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни та саморобні вибухові пристрої. Роблять вони це і за межами встановлених позицій.

Крім цього, окремі ділянки території окупанти мінують тими запасами, які були вилучені під час розмінування місцевості в районах відведення військ.

Так, недотримання окупантами заходів безпеки призвело до загибелі та поранення людей з кількох бригад Збройних сил Російської Федерації.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що сім'ям на Донбасі подарують однокімнатні квартири.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.