В "ДНР" відкрили блокпост за 50 мільйонів рублів

Оновлений пункт пропуску "Оленівка" закривався на капітальний ремонт

Сьогодні, 27 серпня, в Донецькій області відновив роботу блокпост бойовиків "Оленівка", який закривали для ремонту. Про це передають інформагентства з непідконтрольних територій.

Повідомляється, що в даний час пункт пропуску працює в тестовому режимі, а нормальну роботу бойовики обіцяють налагодити після "доукомплектування штату співробітників". Тоді ж обіцяють збільшити і пропускні можливості.

Окупанти хваляться, що в оновленому комплексі зробили туалети, медпункт і облаштували прилеглу територію.

Відзначається, що ремонт "Оленівки" обійшовся терористам в 50 мільйонів російських рублів, що на сьогодні еквівалентно приблизно 19 мільйонам гривень.

Нагадаємо, раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про своєрідний "бізнесі", який російські найманці організували на блокпостах за рахунок утворення автомобільних заторів.

Так, користувачі соцмереж називають ціну проїзду без черги в пункті пропуску на кордоні з Росією від 1 000 рублів (380 грн - прим. Ред.) У коментарях люди також відзначають, що черги створюються штучно, а "бізнес" по торгівлі місцями прикриває "митниця ДНР".Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.