Новий туристичний об'єкт з'явиться в одному з міст Донбасу

В області з'явиться об'єкт, який є у багатьох країнах світу
В Маріуполі, Донецької області, почали встановлювати "Нульовий кілометр". Це новий цікавий туристичний об'єкт, передає прес-служба Маріупольської міської ради.
Як зазначається, туристична новинка буде розташована біля Будинку на проспекті зв'язку Миру. В інших країнах світу, "Нульовий кілометр" вважається якимось особливим знаком. Причина - він символізує початкову точку відліку дорожніх відстаней до різних міст або столиць.
Встановити об'єкт біля Будинку зв'язку в Маріуполі вирішили не випадково. Попередньо було проведено голосування. Місцевим мешканцям пропонували кілька локацій для установки "Нульового кілометра". Але, люди обрали саме проспект Миру. За це проголосувало 1095 осіб.
В прес-службі підкреслюють, що даний проект став переможцем у програмі міні-грантів з розвитку культури, туризму і спорту на 2019 рік.
Раніше,
видання "Донбас. Коментарі"
писало, що в Слов'янську молоді з інвалідністю подарували швейне
обладнання.