В Авдіївці мешканців просять прикрасити будівлі новорічною символікою та ілюмінацією

Це допоможе гостям та мешканцям міста отримати позитивні емоції

В Донецькій області у прифронтовому місті Авдіївка місцевих мешканців просять прикрасити свої будівлі та вітрини магазинів новорічною символікою та ілюмінацією. Особливо - торгові об'єкти, передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка в соцмережі Facebook.

Як зазначається, це необхідно для створення святкової атмосфери напередодні новорічних і різдвяних свят. Прикрасити просять також ресторани і заклади побутового обслуговування. Ще власників закладів закликають провести роботу з благоустрою власних та прилеглих до об'єктів територій.

В прес-службі підкреслюють, що яскраві фасади і блискучі вітрини приваблюють до себе увагу. Це допоможе гостям і мешканцям міста отримати позитивні емоції.

Крім цього, в місті оголосили конкурс на краще оформлення вітрин об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. Приєднається до конкурсу можуть бізнесмени, власники магазинів і кафе.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що обереги для військовослужбовців виготовили діти з Донбасу.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.