З Днем Святого Миколая привітали дітей в Авдіївці

Дітям прифронтового міста Миколай приніс солодкі подарунки

В Донецькій області у прифронтовому місті Авдіївка сьогодні, 19 грудня, дітей привітали з Днем Святого Миколая. Свято провели для маленьких вихованців міських дошкільних установ, передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка в соцмережі Facebook.

Як зазначається, веселощі влаштували прямо біля новорічної ялинки. У цей день все діти намагалися показати Святому Миколаю, що вони хороші і впродовж всього року вели себе добре. Але був присутній на святі і казковий персонаж Ябіда. Він намагався багато разів розповісти Миколаю про непослух дітей, переконати його, що в Авдіївці живуть одні хулігани, але нічого у нього не вийшло.

Так, під час свята для дітей провели безліч конкурсів, ігор, пісень, загадували загадки і влаштовували змагання. Не обійшлося без хороводів навколо ялинки, яка сяяла різними вогнями. Всім дітям, після свята, Миколай вручив солодкі подарунки.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі проведуть виставку традиційних українських хусток.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.