Дітям на Донбасі пропонують піти у фотошколу

Ізостудія, курси кравецької майстерності та фотомистецтво створять в Маріуполі

В Донецькій області в місті Маріуполь дітям пропонують піти у фотошколу і освоїти майстерність з фотографування. Набір дітей на безкоштовні фотокурси вже почався, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, буде створено фотоклуб "Чик" для дітей. Щоб потрапити на навчання, необхідно подати заявку. Зробити це можна в Viber по телефону: 095-577-77-62. Навчати дітей буде фотограф з 15 річним стажем роботи Анатолій Спиця. Відвідувати уроки необхідно два рази в тиждень.

Загалом, на базі методично консалтингового Центру створять три нові секції: ізостудія, курси кравецької майстерності та фотомистецтво. Кожна дитина зможе навчитися новим практичним навичкам і розвинути свої таланти. На базі цього центру в грудні відкрили Центр розвитку дітей, молоді і педагогів "Генерація UA". Саме завдяки такому центру діти зможуть отримувати практичні навички. Всього в Україні, на даний момент, таких центрів лише п'ять. Відвідувати різні курси в Маріуполі діти можуть за адресою: вулиця Казанцева, 27а.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Авдіївці обрали переможців конкурсу на краще новорічне прикрашання вітрин.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.