На Донбасі безкоштовно покажуть балет "Лускунчик"

Грати головні ролі будуть діти з інвалідністю

В Донецькій області в Маріуполі місцевих мешканців знову запрошують подивитися інклюзивний балет "Лускунчик". Захід відбудеться цієї п'ятниці, 18 жовтня, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, всього участь у постановці будуть приймати близько 50 осіб. Керівник школи класичної хореографії Олена Беркова стала автором цього проекту. Вона бажає показати оточуючим, що діти з інвалідністю є рівноправними членами суспільства. Тому взяла на головні ролі діток з обмеженими можливостями.

Даний проект виграв малий грант програми "Суспільний бюджет". Завдяки цьому побачити виставу зможуть всі бажаючі і абсолютно безкоштовно. Оскільки вхід у Палац культури "Молодіжний", де реалізують постановку, буде вільним.

Варто відзначити, що в минулому році, 18 грудня, відбулася перша постановка балету на музику Петра Чайковського. Тоді захід провели у Палаці культури "Український дім". Після відбулося ще кілька постановок, які зібрали повні зали людей.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що на новорічні та різдвяні свята у Маріуполі запрацює ярмарок.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.