Вздовж лінії зіткнення окупанти мінують місцевість

Міни закладають і в так званій "сірій зоні"

На окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях проводяться заходи з інженерно-фортифікаційного обладнання передових позицій сполук та частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) Збройних Сил Росії. Цим займається командування окупаційних військ, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, інтенсивність проведення окупантами інженерних робіт, з початку цього місяця, збільшилася. В тому числі і з мінування місцевості уздовж лінії зіткнення, включаючи так звану "сіру зону".

При цьому, кількість небойових втрат особового складу окупантів також збільшилася. Приміром, у перший день листопада військовослужбовець одного з підрозділів отримав важкі поранення. Це сталося в результаті необережного поводження з протипіхотною міною під час її установки. Окупанти намагалися прийняти заходи, щоб приховати цей інцидент.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в "ДНР" розповіли, як людям платити за водопостачання.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.