Мешканців Бахмута запрошують в Австрію, Німеччину, Швейцарію та Угорщину

Поїхати в Європу пропонують вже в січні 2020 року

Всіх місцевих мешканців прифронтового Бахмута запрошують взяти участь у міжнародній культурно-освітній поїздці до Австрії, Німеччини, Швейцарії та Угорщини. Поїздка запланована в період з 4 по 10 січня 2020 року, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, таку поїздку організовують, щоб створити умови для особистісного і соціального розвитку української молоді. А ще - щоб ознайомити українських молодих людей з культурою і простором Європи.

Під час поїздки проведуть тренінг "Майстер Мрії: секрети вибору професії". Захід має допомогти молоді визначиться зі своєю професією.

Прийняти участь у поїздці можуть учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів, представники районних, міських, обласних держадміністрацій і департаментів.

В прес-службі підкреслюють, що витрати на проживання, харчування та проїзд не компенсуються. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефонами: 097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що мешканців Бахмута "пересадили" на новий транспорт. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.