На передовій повінчалися двоє військовослужбовців

Андрій зустрів Олесю, коли прийшов з бойового завдання

Двоє військовослужбовців, які на даний момент захищають Україну неподалік Донецького аеропорту, одружилися прямо на передовій. Вони обоє служать в окремій механізованій бригаді, передає прес-служба Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

Як зазначається, пара Андрій і Олеся повінчалась в присутності командирів і численних друзів, неподалік від передових позицій. Чоловік обіймає посаду командира відділення, він воює вже кілька років. А Олеся - старший солдат. Раніше вона працювала вчителем української мови в одній зі шкіл Луганська. Служити жінка почала 1,5 роки тому.

За словами Андрія, він зустрів Олесю, коли одного разу прийшов з бойового завдання. Тоді жінка вперше з'явилася в їх підрозділі. З часом між парою зав'язалися стосунки. Одружитися, як можна швидше, пара вирішила через війну. Тому що ніхто не знає, що буде завтра.

В прес-службі зазначили, що Олесі Андрій сподобався одразу. А далі вже сталося те, що повинно було трапитися. Повінчав військовослужбовців священик Української православної церкви отець Феодосій.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Угорщині дівчинка з Донбасу прочитала вірш про Україну.

Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.