Стало відомо, коли "прийдуть" гроші на зарплати шахтарям

В області вже знають, коли кошти з'являться на казначейських рахунках

В Луганській області очікують, що вже цього тижня на казначейські рахунки надійдуть гроші, які будуть спрямовані на погашення заборгованості по заробітним платам шахтарям. Про це, гірникам шахти "Гірська" та ДП "Первомайськвугілля", повідомив голова Луганської обласної держадміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, необхідні кошти уряд вже виділив. Але затримка виплат сталася лише через те, що декілька міністерств проходять переформатування.

В прес-службі Луганської ОДА наголошують, що головна проблема полягає з реквізитами Міністерства енергетики і захисту навколишнього середовища. Ця проблема, говорять в області, може існувати і надалі. На даний момент в області мають намір максимально тримати зв'язок з Мінфіном і обробляти проблемні питання.

Шахтарям Сергій Гайдай пообіцяв, що якщо виникнуть перешкоди для погашення заборгованості, у суботу він особисто зустрінеться з Прем'єр-міністром України, а також Міністром енергетики та захисту навколишнього середовища.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що для молоді на Донбасі запустили проект "Крок до успіху".Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.