Виставку "Люди правди" покажуть в Авдіївці

На заході розкажуть про журналістів, політиків і діячів, які пережили Голодомор

В Донецькій області у прифронтовому місті Авдіївка планують показати виставку "Люди правди". Вона буде проходити у Народному музеї, передає прес-служба Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області в соцмережі Facebook.

Як зазначається, виставка буде присвячена Дню пам'яті жертв Голодомору. Її назвали "Люди правди" не випадково. Виставка включає в себе історії 16 людей, які не мовчали про таку страшну подію, як Голодомор. Вони наважувалися публікувати свої статті в західній пресі. Писали про пережите в щоденниках і мали сміливість фотографувати все те, що відбувалося.

Роблячи все це, люди ризикували всім - життям, роботою, свободою. В основному, ці 16 персон люди таких спеціальностей, як журналісти, громадські діячі, політики, вчителі. Відкриття виставки відбудеться 20 листопада. Прийти на захід можуть всі, хто тільки забажає.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Авдіївці і в Мар'їнці відзначили День української писемності і мови.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.