Будувати клінічну лікарню на Луганщині почнуть вже в наступному році

В області будуть шукати гроші для поліпшення соцзахисту учасників бойових дій

Для першого етапу будівництва клінічної лікарні в Луганській області гроші будуть надані в повному обсязі. Реалізація проекту дозволить розташувати всі відділення в одному комплексі, а ще - закупити необхідне медичне обладнання, передає прес-служба Луганської обласної держадміністрації.

Як зазначається, розрахунки для початку будівництва клініки вже також готові. При цьому, в області хочуть шукати додаткові кошти для поліпшення соціального захисту учасників бойових дій.

Так, учасники бойових дій (АТО / ООС) можуть отримувати щорічну допомогу на санітарне-курортне лікування, а сім'ї загиблих - одноразову грошову допомогу. При цьому, на Луганщині планують розширити Центр з відновлювального лікування і реабілітації ветеранів війни в Рубіжному, закупити необхідне медичне обладнання, розширити виділення земельних ділянок і пенсійного забезпечення.

За словами голови Луганської області Сергія Гайдая, напрацювання щодо додаткових джерел фінансування для поліпшення захисту учасників АТО і ООС, вже є.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі виховують майбутніх зірок футбольної майстерності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.