Два світових рекорди: на Донбас приїхав відомий мандрівник

Артемій Сурін - перший українець, який здійснив навколосвітню подорож за всіма канонами Лондонського Королівського географічного товариства

До прикордонників в Донецьку область приїхав відомий мандрівник Артемій Сурін. Він зміг встановити чотири національних і два світових рекорди, передає прес-служба Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

Як зазначається, минулого місяця чоловік став одним з чотирьох українців, яких "Книга рекордів України" визнала бренд-послами України.

Так, в зоні Операції об'єднаних сил Артемій Сурін побачив основні особливості служби на контрольному пункті в'їзду-виїзду (КПВВ).

За словами мандрівника, прикордонники проходять службу поруч з окупантами. Тому їх служба дуже важлива для всієї України.

Крім цього, свій перший етап проекту "Welcome to Ukraine" чоловік завершив саме на лінії розмежування. У цьому місці складна ситуація й інша комунікація, ніж в інших регіонах.

picture


Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на екологічні проекти Сартана отримає мільйони гривень.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.