Співпрацювати з поліцією на Донбасі готові 40% громадян

Кожен злочин поліція розкриває завдяки співпраці з населенням

В Києві поліцейські з Донбасу представили свій досвід взаємодії з громадами та стратегію розвитку подальшої комунікації з населенням. Всього в цій області готові співпрацювати з поліцією 40% громадян, передає прес-служба поліції Донеччини.

Як зазначається, громадська безпека можлива лише за умови взаємодії поліції і суспільства. Оскільки, кожний злочин поліція розкриває завдяки співпраці з населенням.

За словами в. о. начальника поліції Донецької області Артема Киська, необхідно будувати свою роботу на основі потреб людей. Поліцейський сервіс повинен бути таким, яким його хочуть бачити громадяни. А саме якісним, своєчасним і ефективним.

Так, в цьому році було реалізовано понад 40 проектів за підтримки Програми Організації Об'єднаних Націй (ООН) з відновлення і розвитку світу. Кожен з цих проектів був направлений саме на вирішення проблем безпеки.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що продавцям в Добропіллі заборонили продавати алкоголь військовослужбовцям.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.