"Резиденція Святого Миколая" з'явилася в Краматорську

Більше 1000 дітей написали листи Святому Миколаю з усієї області

В Донецькій області в місті Краматорськ з'явилася "Резиденція Святого Миколая". Резиденцію відкрили вже сьогодні, 10 грудня, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як наголошується, в резиденції встановили локації для фотографування, а також локації з майстер-класами. Святий Миколай отримав листів більше, ніж від 1000 дітей з усієї Донецької області. У них діти побажали безліч подарунків.

Під час відкриття резиденції діти змогли взяти участь у майстер-класах, виготовити сувенірні подарунки, ялинкові прикраси та іграшки, закладки для книг. При цьому, вони вивчали колядки.

За словами начальника відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени Василенко, резиденція почала працювати напередодні великого зимового свята - Дня Святого Миколая.

Вже відомо, що відвідати резиденцію можна до 19 грудня включно. Вона працюватиме за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна 72, Донбаська державна машинобудівна академія, II корпус, 2-й поверх, вестибюль перед актовим залом.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що зимовий кіномарафон безкоштовно проведуть для мешканців Донбасу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.