В одній зі шкіл Донбасу створять кімнату для адаптації дітей-переселенців

З дітками будуть працювати психологи, логопеди та дефектологи

В Донецькій області в Маріуполі на базі ліцею-школи №48 планують створити Центр психологічної і соціальної адаптації учнів внутрішньо-переміщених осіб. Гроші на це візьмуть з бюджету громадської участі, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, кількість дітей, яким потрібна допомога, зростає з кожним роком. Це переважно - діти (вимушені переселенці).

В прес-службі підкреслили, що таких дітей дуже багато і їх залучали до розробки даного проекту. Реалізацію такого проекту підтримали місцеві мешканці, які віддали свої голоси. В підсумку - ідея отримала необхідну підтримку і вже буде розпочато підготовчий етап. Після цього будуть облаштовувати кімнату.

Так, створять тренінгову кімнату з можливостями для спілкування, обміну досвідом і відпочинку. З дітками будуть працювати психологи, логопеди і дефектологи. Вони допоможуть дітям гармонійно розвиватися.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі розкажуть про впровадження НАССР для бізнесу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.