У великих містах Донбасу запрацюють поліцейські телеграм-форуми

Телеграм-форум "Маріуполь - безпечне місто" працює вже два місяці

В Донецькій області в багатьох великих містах запрацюють поліцейські телеграм-форуми. Такий форум вже є у Маріуполі, а тепер буде в Краматорську, Покровську, Слов’янську, Бахмуті і Волновасі, передає прес-служба поліції Донеччини.

Як зазначається, сервіс функціонує в онлайн-режимі. Такий проект створили, щоб підвищити рівень безпеки і покращити комунікацію поліції з людьми. Телеграм-форум "Маріуполь - безпечне місто" працює вже два місяці. За цей час до нього приєдналися більше 5500 місцевих мешканців і надійшло близько 300 повідомлень.

В прес-службі підкреслили, що такий форум допомагає максимально швидко виявляти протиправні дії і швидко реагувати на події. Так, правильна інформація, яка надходить на форум, допомагає поліції швидко зреагувати на події в місті.

За даними статистики реагування, 20% від загальної кількості повідомлень, на які виїхали поліцейські, по факту не підтверджуються. Так, кожне п'яте повідомлення, по суті, є помилковим.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що зимовий кіномарафон безкоштовно проведуть для мешканців Донбасу.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.