Вже завтра в Бахмут завітає Святий Миколай

У місті урочисто відкриють головну ялинку

В Донецькій області в місті Бахмут вже завтра, 19 грудня, очікують Святого Миколая. Для цього, рівно о 12:00, почнуть проводити музичний захід "Святий Миколай, до нас завітай", передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, приєднатися до музичної вітальні можна у міській бібліотеці для дітей, яка розташована на вулиці Миру, 40. При цьому, у Бахмутському міському народному Домі проведуть розважальну програму "Затамуйте, друзі дихання, Миколай сьогодні ходить". Це захід також почнеться в 12:00.

А ось в 14:00, 15:00, 16:00 і 18:00 відбудеться "Майстерня Святого Миколая". Гості та місцеві мешканці міста зможуть взяти участь у майстер-класах виготовлення з тканини символу нового року, вітальної листівки, подарункового пакета з декором, паперової ляльки Снігуронька. Заняття будуть проводитися в Бахмутському центрі технічної творчості дітей та юнацтва. Він розташований на вулиці Горбатова, 42.

Крім цього, о 17:00, відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста. Всіх охочих побачити цей захід запрошують на площу Свободи.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі стало більше професійних флористів.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.