В одному з міст Донбасу відкрили казкову резиденцію Святого Миколая

Миколай з радістю вислухає вивчений віршик і вручить солодкий подарунок

В Донецькій області в місті Маріуполі вже запрацювала резиденція Святого Миколая. Відвідати її можуть всі бажаючі гості та мешканці міста, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, резиденція знаходиться на Театральній площі, прямо біля головної ялинки міста. Дітки, які сходять до Святого Миколая в гості, зможуть зробити на пам'ять фотографію. А ще - Миколай з радістю вислухає вивчений віршик і вручить солодкий подарунок. Ще біля резиденції встановили поштову скриньку, куди можна кинути листа для Святого Миколая. Відправити його може також кожен бажаючий.

В прес-службі підкреслили, що цього разу резиденція виглядає зовсім по-іншому. Як відомо, існує легенда, що ялинкові прикраси Миколай випустив зі своїх саней не випадково. Куля не просто впала на землю, але ще й розбилася навпіл. В результаті, саме в цій іграшці і розташувалася резиденція. Тому, вона напівкругла. Зовні її прикрасили сніговими кулями і різнокольоровими гірляндами.

Відвідати резиденцію можна до 31 грудня (по буднях з 15:00 до 20:00, а у вихідні та святкові дні з 12:00 до 20:00).

picture

picture

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що виставку народних майстрів урочисто відкриють на Донбасі.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.