На Донбасі шукають найталановитіших дітей

В області будуть шукати дітей з унікальними розумовими або фізичними здібностями, а також дітей-рятувальників

В Донецькій області шукають найбільш талановитих та обдарованих дітей. В травні наступного року вони зможуть відправитися на Всеукраїнську премію "Диво - дитина", передає прес-служба Управління молодіжної політики та справах дітей Бахмутської міськради у соцмережі Facebook.

Як зазначається, премія буде проводитися дванадцятий рік поспіль. Під час заходу нагородять самих талановитих дітей України.

На цей момент буде здійснюватися пошук, вибір, вшанування та нагородження грошовими преміями самих талановитих та обдарованих дітей нашої країни.

В прес-службі підкреслили, що вручати премію будуть не просто так, а на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями. Для цього у дітей повинні бути досягнення в науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, або "діти рятувальники". Також будуть премії "сама розумна дитина", "сама творча дитина", "найспортивніша дитина", "дивовижна дитина", "героїчна дитина".

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в одному з міст Донбасу перед Новим роком прикрашають транспорт.Источник: https://donbass.comments.ua

к

27 травня 2022, 14:59

куся

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.