Мешканців Маріуполя просять підтримати місцеву ялинку на конкурсі

Ялинка з Маріуполя випередила "зелених красунь" з Києва та Одеси

В Донецькій області в Маріуполі всіх місцевих мешканців просять підтримати місцеву новорічну ялинку, яка бере участь у конкурсі. Онлайн-голосування за звання самої красивої "зеленої красуні" проходить по всій країні, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, ялинку встановили в Маріуполі на Театральній площі. Голосування за звання кращої ялинки країни проводить інформаційне агентство "Укрінформ".

На даний момент ялинка Маріуполя знаходиться на другому місці і випередила київську ялинку, одеську та інші ялинки обласних центрів. На першому місці - ялинка з Вінниці. Взяти участь у голосуванні та підтримати ялинку Маріуполя можна за посиланням.

Сам конкурс проводять вже третій рік поспіль. Взяти участь у конкурсі можуть і міста. Для цього, фото ялинки того, чи іншого міста, потрібно відправити на електронну адресу [email protected]

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що дітям прифронтових міст на Донбасі показали музичну казку.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.