На Донеччині працюють більше 200 інтелектуальних відеокамер

Камери можуть розпізнати вік людини, вираження особи й етнічне походження

В Донецькій області вже більше трьох років працюють 212 інтелектуальних відеокамер. З їх допомогою можна розпізнати номер, марку, модель, колір автомобілів, передає прес-служба поліції Донеччини.

Як зазначається, за допомогою камер можна також здійснювати переслідування автомобілів в реальному часі. Мало того, камери налаштовані і на ідентифікацію людей. Завдяки цьому вони можуть розпізнавати вік, етнічне походження, вираз обличчя, наявність окулярів, навіть колір одягу.

Вже відомо, що за три роки роботи таких камер, було затримано близько 500 транспортних засобів. Серед них крадені і ті, які кинули на місці ДТП. А в 2019 році, з допомогою інформації, які видали "розумні" камери вдалося розкрити три злочини.

Крім цього, знизити рівень злочинності на Донбасі вдалося за допомогою запуску Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC). За останні три роки поліція опрацювала більше мільйона дзвінків, з них понад 10 000 - від дітей.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що жінка з донькою на Донбасі спіймали злодія.  Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.