Поліцейська станція з'явилася в одному з селищ Донбасу

Місцеві мешканці зможуть отримати на станції допомогу, пораду чи консультацію

В Донецькій області в селищі Верхньоторецьке, яке розташоване на лінії розмежування, запрацювала поліцейська станція. Завдяки цьому, працівники Авдіївського відділення поліції зможуть знаходитися на чергуванні у цьому селищі постійно, передає прес-служба поліції Донеччини.

Як зазначається, отримати допомогу поліції зможуть близько 2500 місцевих мешканців у найкоротші терміни. Всього в Донецькій області, на даний момент, працює 130 поліцейських станцій. Станція поліції в селищі Верхньоторецьке є дев'ятою за рахунком на лінії розмежування.

В прес-службі підкреслюють, що допомогу людям надаватимуть безперервно. Кожної доби на чергування буде заступати наряд поліції. Вони будуть охороняти спокій мешканців селища в режимі 24/7. Прийти на станцію і отримати допомогу може абсолютно будь-який мешканець селища. Також, звертатися можна за порадою або консультацією.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що діти в прифронтовому місті Авдіївка отримали подарунки на Різдво.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.