У Маріуполі на Міський палац культури витратять 70 млн грн

Одне з найстаріших будівель міста планують зробити комфортним і сучасним

В Донецькій області в Маріуполі на Міський палац культури витратять 70 мільйонів гривень. Ці гроші хочуть направити на капітальний ремонт, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, проводити ремонт почали з листопада 2019 року. Сама будівля розташована у Лівобережному районі міста. Вона є однією з найстаріших установ культури міста. Планується, що МПК повинен перетворитися на сучасний і комфортний центр творчого життя.

За словами виконроба Ольги Масановської, наразі проводять демонтаж опалення, встановлюють нові радіатори, міняють труби і вентиляцію. Особливу увагу зосереджено на концертній залі, де буде встановлена нова сцена, нові крісла, а ще зроблять нову підлогу. Також проведуть реставрацію стелі, а у холі планують змінювати навіть стіни.

Крім цього, буде реставровано фасад будівлі, а прилеглу територію приведуть в порядок. Все це хочуть закінчити вже восени цього року.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що мешканцям Донбасу пропонують зіграти в інтелектуальну гру.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.