Басейн, школу і дитячий сад ремонтують на Донбасі

Гроші на ремонт виділяють з місцевих та державного бюджетів

Плавальний басейн "Нептун", школу №26 та дитячий сад "Юний моряк" продовжують ремонтувати в Донецькій області. Роботи проводять за рахунок грошей, як місцевого, так і державного бюджетів, написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook голова Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко.

За його словами, нещодавно був закінчений ремонт у загальноосвітній школі №47.

"Вона фактично стала науково-методичним центром Кальміуського району. Там є все необхідне для освіти, занять спортом і впровадження новітніх освітніх методик. Таким центром для Приморського району стане і школа №26. Зараз там ведуться підготовчі та демонтажні роботи. До внутрішніх робіт вже будівельники приступили в дитячому саду "Новий моряк". Влітку обіцяють їх завершити", - написав Павло Кириленко.

Крім цього, плавбассейн "Нептун" хочуть зробити таким, щоб у ньому можна було прийняти міжнародні змагання. Крім плавання там хочуть зробити стрибки у воду, водне поло і заняття з інших видів спорту.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Маріуполі на Міський палац культури витратять 70 млн грн.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.