Мешканцям Покровська пропонують виграти 50 тисяч гривень

Подати документи на отримання премії потрібно до 6 лютого

В Донецькій області молодим, талановитим і активним мешканцям Покровська пропонують виграти 50 тисяч гривень. Це можна зробити заповнивши заявку на премію Кабінету Міністрів України, передає прес-служба Покровської міської ради.

Як зазначається, щасливчиками стануть близько 50 обдарованих молодих людей, яким від 14 до 35 років. Такі премії українці мають можливість вигравати кожен рік.

Так, для того, щоб спробувати виграти премію необхідно написати лист-звернення Покровському міському голові, надати матеріали презентації кандидата (відео, фотопрезентацію, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали у місцевих, регіональних і всеукраїнських засобах масової інформації, на веб-порталах).

Також слід подати характеристику кандидата із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проекти) за підписом керівника, скріплених печаткою. Ще потрібно додати копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, згоду кандидата на обробку персональних даних, довідку, що підтверджує місце проживання кандидата, довідку з установи банку за рахунком у національній валюті.

В прес-службі підкреслюють, що зібрати і подати документи треба до 6 лютого. Всього залишилося 10 днів. Документи повинні бути відправлені за адресою: м. Покровськ, площа Шибанкова, 11, каб. 32. 

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що Кабмін і цю Верховну Раду потрібно розпускати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.