Візит Зеленського у зону ООС: яку проблему помітив президент у Мар'їнці

Зеленський другий день поспіль перебуває із робочим візитом на Донбасі, сьогодні заїхав у прифронтову Мар'їнку

Сьогодні, 7 серпня, президент України Володимир Зеленський знаходиться із робочою поїздкою на Донбасі. Зокрема, глава держави відвідав прифронтову Мар'їнку. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Так, Зеленський звернувся до керівництва регіону та міста з проханням якомога швидше почати відновлення інфраструктури Мар'їнки, зокрема доріг. Крім того, гарант поспілкувався з місцевими жителями. Вони розповіли, що за відсутності бойових дій місто поступово оживає: повертаються люди з дітьми, багато місцевих мешканців починають ремонтувати житло. Однак люди поскаржилися на відсутність газо- та водопостачання.

Як зазначив голова Донецької облдержадміністрації та керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, з настанням миру в місті з'явиться можливість безпечно почати будівельні роботи для вирішення цієї проблеми. Чиновник уточнив, що за таких умов газ і вода можуть з'явитися впродовж півроку.

Раніше повідомлялося, що під час візиту на Донбас Зеленський нагородив військових.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.