Дрони ОБСЄ помітили важку техніку та оборонні споруди на непідконтрольній території Донбасу

Безпілотники ОБСЄ провели спостережливий політ над окупованими територіями Донбасу

В ОБСЄ звітують, що на непідконтрольній території Донбасу противник стягує техніку та облаштовує оборонні позиції. Про це інформує штаб Операції об’єднаних сил.

За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 8 вересня, під час спостережного польоту безпілотники на непідконтрольній Україні території помітили три міномети поблизу населеного пункту Весела Гора (2Б11 "Сани", 120 мм) та дві буксируваних гаубиці (Д-30А"Жаба", 122 мм) поблизу населеного пункту Богданівка, що на Луганщині.

Крім того, зафіксовано нову L-подібну траншею (протяжністю близько 170 метрів) та оборонні позиції поблизу населеного пункту Григорівка Донецької області.

Також 6 вересня БПЛА СММ зафіксував двох людей, які продовжували облаштовувати наявну траншею поблизу населеного пункту Калинове-Борщувате Луганської області. А на Донеччині було помічено наявну траншею з земляними насипами з обох боків неподалік мікрорайону Трудівські Петровського району та нове 150-метрове подовження наявної траншеї поблизу населеного пункту Пікузи. До того ж, зафіксовано чотири протитанкові міни, які встановлені в один ряд поперек західної смуги автодороги поблизу населеного пункту Весела Гора Луганської області.

"Українська сторона СЦКК наголошує, що наведені факти чітко показують на порушення досягнутих 22 липня 2020 року домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню, - йдеться у повідомленні. - Незаконні збройні формування РФ і надалі використовують практику невиконання взятих на себе зобов’язань, вкотре демонструючи стійке небажання дотримуватися Мінських домовленостей в рамках Тристоронньої контактної групи".

Нагадаємо, українська розвідка дізналася, що окупанти будують окопи та бліндажі на семи напрямах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.