В Станиці Луганській для перевезення людей запустили електромобіль

Проект був реалізований за підтримки ООН

Від КПВВ в Станиці Луганській до мосту через річку Сіверський Донець почав курсувати перший електромобіль. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

"Це ще один проект з покращення умов перетину громадянами "лінії розмежування", що реалізується спільно з Польовим офісом Верховного комісара ООН по справах біженців ООН р. Сєвєродонецьк", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на цьому маршруті використання великого автобуса є досить проблематичним з точки зору безпеки людей і технічного обслуговування, тому заміна його на більш маневрені, зручні і економічні гольф-кари - це оптимальне рішення проблеми.

Електрокар буде перевозити літніх людей, вагітних жінок і інвалідів, які перетинають пішохідний контрольно-пропускний пункт "Станиця Луганська" на сході України.

Раніше портал "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що в Станиці Луганській на час будівництва основного мосту для жителів тимчасово побудують обхідний міст.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.