У Донецькій області посилюють боротьбу з незаконною вирубкою лісу

«Чорним лісорубам» загрожує кримінальна відповідальність

На Донеччині створять мобільні групи оперативного реагування для протидії незаконній вирубці лісу. Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

"Буде створена мобільна група з представників Національної поліції, Держгеокадастра, екологічної інспекції, лісників, для реагування на незаконну вирубку лісу і передачі матеріалів справи до суду у встановлені законодавством терміни", - сказав заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Відзначається, що основною проблемою при затриманні "чорних лісорубів" є складна процедура підрахунку збитків.

Для спрощення цієї процедури було встановлено, що збитки від вирубки лісосмуг за межами населених пунктів будуть документувати представники Держгеокадастра Донецької області.

У свою чергу представники прокуратури наголосили, що поки за незаконну вирубку лісових смуг передбачена кримінальна відповідальність з позбавленням волі на тривалий термін. Раніше подібне правопорушення каралося штрафом у 1500 грн.

У відомстві доручили розмістити інформаційні постери по всій області для інформування населення про кримінальної відповідальності за вирубування лісосмуг.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.