Дітей одного з районів Донбасу безкоштовно відправлять на курорт в Одесу

Отримати путівку зможуть діти і підлітки віком від 6 до 16 років

В Добропільському районі Донецької області, батьки мають можливість безкоштовно відправити своїх чад на курорт в Одесу. Курортні путівки будуть видавати для відвідування держустанови "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Хаджибей", передає прес-служба Добропільської районної ради.

Як зазначається, поїхати на курорт можуть діти та підлітки віком від 6 до 16 років. Путівки будуть видавати діткам, які мають різні очні захворювання. А саме - розлад рефракції, запальні захворювання очей, неврит зорового нерва, стан після травм ока або захворювання сітківки. Також, це стосується дітей із захворюванням око туберкульозної етіології і захворюванням очей у дітей з групи підвищеного ризику інфікування МБТ, здорові діти, які контактують з хворими на туберкульоз, часто і довго хворіють, знаходяться в несприятливих побутових умовах).

В санаторії діти будуть перебувати без батьків. Путівки безкоштовні.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) встановила групу вербувальників дітей у незаконні військові формування на Донбасі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.