Мешканцям Донбасу пропонують безкоштовно зробити щеплення своїм тваринам

Щеплення від сказу домашнім улюбленцям необхідно робити раз на рік

В Донецькій області в місті Покровськ місцеві мешканці можуть безкоштовно зробити щеплення своїм домашнім улюбленцям. Виїзні прищепні пункти будуть працювати близько тижня, передає видання ddk.dn.ua.

Як зазначається, провести безкоштовну вакцинацію тварин хочуть з метою профілактики такого гострого інфекційного захворювання тварин і людини, як сказ.

Привести свою кішку або собаку на щеплення можна буде з 09:00 до 15:00. У Покровську будуть працювати наступні прищепні пункту: 4 вересня в селищі Щербака (праворуч від торгового комплексу "Шахтарський"), 5 вересня - вулиця Шмідта (магазин "Космос"), 6 вересня - вулиця Шмідта (біля пам'ятника братам Суріним) і вулиця Київська (зупинка з лелеками).

На вулиці Захисників України (Дніпропетровська) прищепити тварин можна буде 9 вересня, а на вулиці Дачної (біля зупинки "Виноградники") - 10 вересня. На наступний день, 11 вересня, прищепний пункт буде працювати на вулиці Примакова і на вулиці Таманова.

Крім цього додається, що робити щеплення від сказу домашнім улюбленцям рекомендується раз на рік.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що у прифронтових лікарнях Луганщини доставили сучасне обладнання.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.