Гранти та залучення інвесторів: у Краматорську допомагають починаючим бізнесменам

Зустріч з бізнесменами назвали ярмарковим днем "Майстерня успіху"

В Донецькій області в місті Краматорськ провели зустріч з успішними підприємцями. Захід організував Центр розвитку підприємництва Краматорського міського центру з метою допомогти бізнесменам-початківцям, передає прес-служба Краматорської міської ради.

Як зазначається, запрошені підприємці демонстрували свої послуги і продукцію, ділилися власним досвідом, обговорювали питання ведення бізнесу.

"Присутнім розповіли про діючі грантові програми і про способи залучення інвесторів у вже існуючий бізнес-проект. До уваги відвідувачів були представлені моделі дизайну одягу та перукарської майстерності", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що цю зустріч з бізнесменами назвали - ярмарковий день "Майстерня успіху".

"Ті, кому сьогодні заздрять мільйони, переживали невдачі та банкрутство, періоди безробіття і безгрошів'я. По завершенню "ярмаркового дня" стало зрозуміло: щоб створити унікальний проект - необхідно вірити у себе", - підкреслили в прес-службі.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що назвали ряд проблем, які існують у громадах Краматорська. Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.