Абсолютно безкоштовно: студентів Маріуполя запрошують на інтенсив

Організатори заходу покривають витрати на проїзд, харчування та проживання

В Донецькій області в місті Маріуполі студентів запрошують на дводенний інтенсив. Захід відбудеться в Києві, там будуть присутні студенти зі всієї країни, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, інтенсив проведуть в рамках спецпроекту фестивалю Кіномедіа - "Grow box твоїх ініціатив". Взяти участь у заході студенти можуть абсолютно безкоштовно.

"Запрошуються, як індивідуальні учасники, так і команди до трьох осіб. Вони обов'язково повинні бути студентами I-IV курсів або магістрами, ініціаторами, авторами або активістами проектів, що мають важливу соціальну місію", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що ці проекти можуть стосуватися благодійності, розвитку студентського товариства, поліпшення екологічної ситуації, розвитку маленьких містечок і сіл, допомоги незахищеним верствам населення, захисту і підтримки ЛГБТ-руху, підвищення якості життя.

Вже відомо, що витрати за проїзд, проживання та харчування покривають організатори. Всі, хто бажають потрапити на цей захід, повинні зареєструватися до 7 жовтня. Сам інтенсив відбудеться в кінці жовтня.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що мешканців Бахмута запрошують на бізнес-форум. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.