Школи на Донбасі будуть змагатися у масштабному марафоні

Учні шкіл проведуть флешмоби, акції та інформаційні кампанії

В Донецькій області школи долучились до участі в марафоні, який вже стартував в Україні. Змагання стосуються теми безпеки на дорозі, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як зазначається, зареєструвавши свою команду, школи будуть змагатися в проведенні креативних, оригінальних, а головне - самих дієвих флешмобів, акцій, інформаційних кампаній.

"Це необхідно, щоб залучити максимальну увагу до теми безпеки на дорозі і висловитися за безпеку. А великі шкільні акції, які будуть проводитися за межами школи - позначать в одних з найпопулярніших навігаторах в Україні", - йдеться в повідомленні.

Вже відомо, що марафон відбудеться в чотири етапи: "Моя безпека на дорозі!", "Цінуй своє життя!", "Відповідальні батьки" і підсумковий тест "100 запитань про безпеку". Зареєструватися школи можуть ще до 4 жовтня за посиланням.

"Оголошення остаточних результатів та урочисте нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2019 року", - пояснили в прес-службі.

Також, з будь-яких питань можна звернутися до контактної особи - Ірина Сидоренко (тел. 38 063 763 92 07).

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що діти на Донбасі змогли безкоштовно відпочити і поплавати в басейні.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.