Патріотичний квест "Це моя земля" провели в Бахмуті

Учасникам вручили грамоти та солодкі призи

В Донецькій області в місті Бахмут учні і студенти взяли участь в інтелектуально-патріотичному квесті "Це моя земля". В змаганнях брали участь шість команд з вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації та установи професійно-технічної освіти, передає прес-служба Бахмутської міської ради.

Як зазначається, кожна команда пройшла п'ять квестових завдань: "Пташиний політ" (орієнтація в місті), "У всіх на слуху" (знання національно-патріотичних пісень), "Чортова дюжина" (знання історії міста), "Ех, прокочу" (знання логістики міського транспорту загального користування), "країнознавців" (знання особливостей країн світу) за результатами яких було визначено переможеців.

"Призером стала команда індустріального Бахмутського технікуму. Всі команди були нагороджені дипломами та солодкими подарунками", - йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що поліцейські з Донецької області допомогли своїй команді стати золотим призером змагань і виграти путівку на головний футбольний поєдинок країни.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що фото активістки з Маріуполя повісили у київському метро.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.