У Добропіллі видавати посвідчення водія і реєструвати транспорт почали в ЦНАПі

Нове обладнання і програма обійшлася в кругленьку суму

В Донецькій області в місті Добропілля видавати посвідчення водія і реєструвати транспортні засоби почали в місцевому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Цей центр став першим в Донецькій області, де було введено послуги сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України, передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як зазначається, всі бажаючі можуть обміняти у цьому ЦНАПі старе водійське посвідчення на нове, отримати нове посвідчення у зв'язку із втратою або крадіжкою або із зміною особистих даних власника.

Крім цього, в ЦНАПі можна зареєструвати новий транспортний засіб (без урахування експерта), провести перереєстрацію транспортного засобу згідно зі зміною особистих даних (без урахування експерта).

Для того, щоб цей Центр адміністративних послуг міг видавати посвідчення та реєструвати транспорт, було куплено програмно-апаратний комплекс і необхідне обладнання. Для цього з міського бюджету виділили 217 тисяч гривень.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що у місті часів Яр на Донеччині відкрили перший ЦНАП.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.